Kontrast: AA
Odstępy:
WRZ
ARiMR: „Mobilny Rolnik z ARiMR” zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie

Śląski Oddział Regionalny ARiMR od 26 sierpnia do 1 września 2020 roku czeka na zgłoszenia do konkursu „Mobilny Rolnik z ARiMR”. Konkurs odbywać się będzie na terenie miasta Częstochowy w dniu 5 września 2020 r.

Jesteś rolnikiem, lubisz nowinki techniczne i wyzwania weź udziału w konkursie  „Mobilny Rolnik z ARiMR”. Zapoznaj się z najnowszym narzędziem ARiMR, które zostało stworzone właśnie dla rolników. Przekonaj się jak łatwa w obsłudze pozostaje aplikacja Mobilna ARiMR, jak łatwo i wygodnie możesz z niej skorzystać.

Posiadasz telefon typu smartfon działający co najmniej w systemie operacyjnym Android 5.0  zgłoś się do konkursu i wygraj nagrody.

Wszystkie szczegółowe informacje (Regulamin, Formularz zgłoszeniowy z złącznikami, instrukcje obsługi aplikacji) znajdują się na stronie https://www.arimr.gov.pl/o-arimr/oddzialy-regionalne/slaski-or12/mazowieckie-wydarzenia.html

Wydarzenia w Powiecie
Piątek 4 września 2020