Językowe osiągnięcia uczennic z Zespołu Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza

Uczennica klasy drugiej Aleksandra Just została laureatką Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego „Olimpus – Sesja Zimowa 2020”. W rankingu na najlepszych olimpijczyków Aleksandra w swojej kategorii wiekowej uzyskała 10-te  miejsce w Polsce.

Z kolei uczennica Oliwia Lech wzięła udział w tym samym konkursie, zdobywając jedynie 2 punkty mniej od swojej koleżanki. Uplasowała się na 12-tym miejscu w kraju, otrzymując dyplom uznania.

- Angażując się w konkursy i olimpiady rozwijacie swoje umiejętności językowe i poszerzacie wiedzę nie tylko o nowe słownictwo czy gramatykę, ale też informacje o krajach anglojęzycznych – podkreśla opiekun olimpiady i nauczyciel Żaneta Cierpioł.

Źródło: Zespół Szkół im. Adama Mickiewicza w Lublińcu

Czwartek 28 maja 2020
Facebook Powiat Lubliniecki OfficialRozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoDziałki na sprzedażInternetowa rezerwacja kolejki do Wydziału KomunikacjiZnajdź wydziałBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuPowiatowe Centrum Usług SpołecznychMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoPomoc w walce z koronawirusemE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaTransmisje z sesji Rady Powiatu w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych