Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
PAŹ
Komunikat nr 1/10 w sprawie zmian organizacji pracy związanej z obsługą interesantów

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną, Zarząd Powiatu w Lublińcu informuje o wprowadzeniu w budynkach Starostwa Powiatowego  przy ulicach Paderewskiego 7 oraz Sobieskiego 9, zmian organizacji pracy związanej z obsługą interesantów.
Z dniem 26 października 2020 r. wyłączona zostaje możliwość bezpośredniego załatwienia spraw w Urzędzie. Sprawy urzędowe należy załatwiać telefonicznie, drogą elektroniczną lub korespondencyjną.
Istnieje również możliwość złożenia dokumentów (w zaklejonej kopercie) do wyłożonej na parterze budynku (wejście główne) skrzynki odbiorczej (bez możliwości uzyskania potwierdzenia odbioru). Skrzynka odbiorcza dostępna jest w godzinach pracy urzędu, tj. 7:30-15:30.

Szczegółowe informacje pod numerami telefonów:

zakładka kontakt

Wydarzenia - PILNE