Starostwo Powiatowe w Lublińcu
Zamek Lubliniec
Zespół Pałacowo-Parkowy w Koszęcinie - Siedziba Zespołu "Śląsk"
Pałac Ludwika Karola von Ballestrema w Kochcicach
Facebook Powiat Lubliniecki
Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
28
CZE
Nareszcie wakacje!

Nareszcie wakacje!

Dla miłośników zwiedzania historycznych miejsc, dworów i pałaców ziemia lubliniecka może być doskonałym miejscem do realizacji pasji. Zapraszamy do zwiedzania z przewodnikiem historycznym „Śladami historii” autorstwa Bogusława Hrycyka.

Pierwsze dziesięć osób, które udostępnią ten post na profilu Facebookowym i zaproszą trzy osoby do polubienia naszego profilu zapraszamy po odbiór przewodnika do Starostwa Powiatowego w Lublińcu, pokój 21. Po odbiór przewodników czekamy do 15 lipca.

- Podążając śladami historii, Bogusław Hrycyk zabierze Państwa w podróż po dworach i pałacach ziemi lublinieckiej, odwiedzicie Państwo również trzy sanktuaria: na Górze św. Anny, w Piekarach Śląskich, na Jasnej Górze oraz inne miejsca ważne dla ziemi lublinieckiej. Koniec podróży będzie wyjątkowo ekscytujący. Paryż, Strasburg, Bawaria, Drezno, Berlin, Lwów, Praga! Czyż nie brzmi to zachęcająco? Dlaczego tak daleko, jaki to ma związek z naszą ziemią lubliniecką? Autor w przystępny sposób wyjaśnił jak kultura, sztuka, malarstwo, muzyka, ludzie i ich losy stworzyli holistyczną cywilizację Europy – zapraszał do lektury Joachim Smyła, starosta lubliniecki

Opublikował/a:
Mirosław Włodarczyk
Kategoria:
Wydarzenia w Powiecie
Dodano: 13:49:09
Poniedziałek 28 czerwca 2021
Link publikacji:
Link
e-mail: sekretariat@lubliniec.starostwo.gov.pl
strona: www.lubliniec.starostwo.gov.pl
telefon: (34) 351 05 00, faks: (34) 351 05 11
STAROSTWO POWIATOWE W LUBLIŃCU
ul. Paderewskiego 7, 42-700 Lubliniec
woj. śląskie, NIP: 575-16-47-348