Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
LUT
Oświadczenie starosty, burmistrzów i wójtów powiatu lublinieckiego w sprawie nieorganizowania wydarzeń i imprez kulturalnych do końca roku szkolnego 2020/2021

Drodzy Mieszkańcy!

W związku z trudną sytuacją epidemiczną, wynikającą z rozprzestrzeniania się choroby COVID-19 na terenie naszego kraju, w trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, starosta lubliniecki, burmistrzowie oraz wójtowie gmin powiatu lublinieckiego, wspólnie podjęli decyzję o nieorganizowaniu wydarzeń i imprez o charakterze kulturalnym, artystycznym oraz rozrywkowym do końca roku szkolnego 2020/2021.

Prosimy Mieszkańców o zrozumienie i uszanowanie naszej decyzji. W walce z tak trudnym przeciwnikiem, jakim jest wirus SARS-CoV-2, musimy działać konsekwentnie i solidarnie. Wierzymy, że jest to najlepszy sposób, aby przetrwać ten trudny dla wszystkich czas i jak najszybciej powrócić do normalności.

Samorządowcy Powiatu Lublinieckiego

Dominika Łupierz