MAJ
Powiat Lubliniecki pozyskał 167.000 zł na pomoc dla Domów Pomocy Społecznej z projektu „Śląskie Pomaga”

Powiat Lubliniecki pozyskał 167.000 zł na pomoc dla Domów Pomocy Społecznej w walce i przeciwdziałaniu epidemii COVID-19. Pieniądze pochodzą z projektu „Śląskie Pomaga”, który jest współfinansowany z Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Wsparcie otrzymają prowadzone przez Powiat Lubliniecki DPS „Zameczek”, DPS „Dom Kombatanta” oraz DPS przy ul. Kochcickiej w Lublińcu, które dzięki udziałowi w projekcie zakupią przede wszystkim sprzęt ochrony osobistej typu maseczki, rękawiczki, gogle, kombinezony, przyłbice, itp. Powiat Lubliniecki bierze udział w projekcie „Śląskie pomaga” jako jeden z partnerów, natomiast liderem projektu jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego.

Wtorek 12 maja 2020
Facebook Powiat Lubliniecki OfficialRozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoDziałki na sprzedażInternetowa rezerwacja kolejki do Wydziału KomunikacjiZnajdź wydziałBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuPowiatowe Centrum Usług SpołecznychMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoPomoc w walce z koronawirusemE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaTransmisje z sesji Rady Powiatu w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych