Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Rekrutacja elektroniczna do szkół ponadpodstawowych

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Od 17 maja możecie zakładać konta w systemie rekrutacji elektronicznej pod adresem: www.slaskie.edu.com.pl (przycisk ZGŁOŚ KANDYDATURĘ), wybierać szkoły i oddziały, do których chcecie kandydować, tworząc swoją listę preferencji. System jest tak skonstruowany, aby na każdym kroku pomagać kandydatowi przejść przez cały proces. Ponadto z lewej strony znajduje się zakładka POMOC, w której znajdziecie podręcznik kandydata, który dokładnie omawia wszystkie aspekty funkcjonowania systemu elektronicznej rekrutacji. Oprócz sekcji pomocy, na stronie slaskie.edu.com.pl znajdziecie także harmonogram rekrutacji, statystyki chętnych oraz – oczywiście – ofertę poszczególnych szkół. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lublinieckich szkół. Poniżej przedstawiamy Wam niektóre materiały, które zostały zaprezentowane na targach edukacyjnych, które odbyły się w formie online w dniu 15 kwietnia br.

Podczas wydarzenia na żywo, które odbyło się 13 maja br., twórcy systemu rekrutacji elektronicznej zaprezentowali jego funkcjonalność. Zachęcamy tych, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w wydarzeniu do zobaczenia filmu na Youtube.  Film dotyczący rekrutacji elektonicznej

Pliki do pobrania:
Patrycja Umlauf