Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
LIS
Transmisja online z otwarcia ofert dot. przetargu nieograniczonego pn. „Dostawa wyposażenia oraz sprzętu komputerowego do pracowni teleinformatycznej w Zespole Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych w Lublińcu w ramach projektu „Poprawa efektywności kształce

Z uwagi na podjęte działania profilaktyczne przeciw zakażeniom wirusem SARS-CoV-2 oraz wynikające z tego powodu ograniczenia w działaniu Starostwa Powiatowego w Lublińcu wprowadza się transmisję online z otwarcia ofert. Terminy planowanych transmisji online, jakie będą realizowane przez Starostwo Powiatowe w Lublińcu ogłaszane będą na bieżąco na stronie internetowej urzędu.

26 listopada 2020 r. o godzinie 10.00 odbędzie się transmisja online z otwarcia ofert złożonych w postępowaniu o nazwie „Dostawa wyposażenia oraz sprzętu komputerowego do pracowni teleinformatycznej w Zespole Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych w Lublińcu w ramach projektu „Poprawa efektywności kształcenia zawodowego w Powiecie Lublinieckim – poprawa jakości i elastyczności kształcenia zawodowego poprzez przebudowę, remont oraz doposażenie pracowni kształcenia zawodowego”.

Transmisję będzie można oglądać klikając na link: https://join.skype.com/pvqDoSNdxcRv.

Zainteresowanych terminami kolejnych transmisji online z publicznego otwarcia ofert złożonych w postępowaniach przetargowych, prosimy o bieżące śledzenie informacji zamieszczanych na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Lublińcu http://www.lubliniec.starostwo.gov.pl/

Wdrożone rozwiązanie spełnia wymogi Urzędu Zamówień Publicznych, który  dopuszcza możliwości przeprowadzenia otwarcia ofert poprzez transmisję online w obecnej sytuacji epidemicznej. “Zasada określona w art. 86 ust. 2 Prawa zamówień publicznych stanowi, że otwarcie ofert jest jawne i następuje bezpośrednio po upływie terminu do ich składania, z tym że dzień, w którym upływa termin składania ofert, jest dniem ich otwarcia. Tym samym brak możliwości fizycznej obecności zainteresowanych osób przy otwarciu ofert z jednoczesnym zapewnieniem transmisji online i podaniu uprzedniej informacji o transmisji – nie będzie stanowić naruszenia przepisów ustawy PZP”.

Ogłoszenia Starostwa i jednostek organizacyjnych
Poniedziałek 16 listopada 2020