Kontrast: AA
Odstępy:
CZE
Turniej Piłki Nożnej z okazji Dnia Matki

W dniu 28 maja 2021 na boisku „Orlik” przy ulicy Szymały 3, czyli przy Zespole Szkół Ogólnokształcąco–Technicznych w Lublińcu, tzw. „Kaziku”, Lokalny Animator Sportu – p. Janusz Wojdyła wraz z Stowarzyszeniem Akademia Sportowa zorganizowali Turniej Piłki Nożnej z okazji Dnia Matki. Rozegrano mecze mamy kontra synowie. W imprezie brało udział około 30 osób. Oczywiście z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa wynikających z obowiązujących przepisów prawa nałożonych w związku z trwającą pandemią.

W miesiącu czerwcu Lokalny Animator Sportu – Pan Janusz wraz z Akademią ponownie planują podobną imprezę, tym razem z okazji Dnia Ojca – ojcowie kontra dzieci. Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne osoby do aktywnego udziału w Imprezie, nie koniecznie tylko tatusiów.

Mecze te stały się już powoli stałą tradycją Orlika przy ZSOT i Akademii Sportu.

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne osoby do korzystania z boisk „Orlik”. Są one dostępne dla wszystkich chętnych bez ograniczeń wiekowych ; )

Obowiązkowe na boisku: uśmiech, dobra zabawa i humor oraz chęci do wspólnej lub indywidualnej aktywności fizycznej.

Animator Sportu J. Wojdyła

Patrycja Umlauf