Starostwo Powiatowe w Lublińcu
Zamek Lubliniec
Zespół Pałacowo-Parkowy w Koszęcinie - Siedziba Zespołu "Śląsk"
Pałac Ludwika Karola von Ballestrema w Kochcicach
Facebook Powiat Lubliniecki
Kontrast:
wersja podstawowawersja-kontrastowa
Strona głównaKontaktMapa strony
15
CZE
Wakacje w powiecie lublinieckim

Wakacje w powiecie lublinieckim

Już po raz siódmy podczas tegorocznych wakacji będziemy mogli skorzystać z oferty w ramach projektu „Nasz Powiat – Nasze Pasje”, zainicjowany przez starostę Joachima Smyłę oraz przewodniczącą Komisji Edukacji Rady Powiatu w Lublińcu Anitę Naczyńską.

Zasadą jego działania jest organizacja otwartych zajęć sportowo-rekreacyjnych, edukacyjnych, muzycznych, ale także wycieczek krajoznawczych i wizyt w salonach piękności oraz odnowy biologicznej. Wszystkie zajęcia organizowane są dzięki zaangażowaniu osób, które postanowiły poświęcić swój wolny czas całkowicie bezpłatnie aby umilić mieszkańcom Naszego Powiatu upragnione wakacje.

- Projekt powstał siedem lat temu i na początku nikt nie dawał mu większych szans, bo przecież powszechnie uważa się, że w życiu nie ma nic za darmo. Ja, jednak, wierzyłam w to, że w naszym Powiecie jest wielu ludzi dobrego serca, którzy chcą podzielić się swoimi pasjami z innymi ludźmi zupełnie bezinteresownie. W dniu dzisiejszym Projekt 'Nasz Powiat Nasze Pasje' obejmuje swym zasięgiem cały Powiat Lubliniecki i korzysta z niego ponad 1000 osób każdego roku. Cieszy się on ogromną popularnością a harmonogram zajęć w wielu domach jest podstawą organizacji wspólnego czasu domowników. Jesteśmy  dumni z tak szerokiej i wszechstronnej oferty zajęć , która łączy nie tylko różne pasje i zainteresowania ale również grupy wiekowe. Zawsze jestem otwarta na nowe podmioty, które chcą przyłączyć się do naszego projektu i zaoferować jakiekolwiek atrakcje dla naszych mieszkańców- mówiła Anita Naczyńska, pomysłodawczyni i koordynator projektu.

Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do skorzystania z  wakacyjnych atrakcji organizowanych na terenie całego  powiatu.

Galeria
c56568-nasz_powiat_nasze_pasje2018_1.jpg 726b20-nasz_powiat_nasze_pasje2018_2.jpg
Opublikował/a:
Mirosław Włodarczyk
Kategoria:
Wydarzenia
Dodano: 10:00:21
Piątek 15 czerwca 2018
Facebook Powiat Lubliniecki OfficialRozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoDziałki na sprzedażInternetowa rezerwacja kolejki do Wydziału KomunikacjiZnajdź wydziałBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuPowiatowe Centrum Usług SpołecznychMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoPomoc w walce z koronawirusemE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaTransmisje z sesji Rady Powiatu w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

POLECANE LINKI:

  • Związek Powiatów Polskich
  • Ośrodek Kultury i Edukacji Regionalnej U Myrcika
  • Jednostka Wojskowa Komandosów
  • Zespół Pieśni i Tańca Śląsk
  • Muzeum Paleonto-logiczne w Lisowicach
  • Dobry klimat dla Powiatów
  • Narodowe Siły Rezerwowe
  • Bezpieczne ferie
  • Powiatowy Rzecznik Konsumenta radzi: Pożyczki nie daj się nabrać
  • Powiatowy Rzecznik Konsumenta radzi: Poradnik UKE
e-mail: sekretariat@lubliniec.starostwo.gov.pl
strona: www.lubliniec.starostwo.gov.pl
telefon: (34) 351 05 00, faks: (34) 351 05 11
STAROSTWO POWIATOWE W LUBLIŃCU
ul. Paderewskiego 7, 42-700 Lubliniec
woj. śląskie, NIP: 575-16-47-348