Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
CZE
Joanna Walczak pozostaje na stanowisku dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych w Lublińcu

W dniu 2 czerwca Zarząd Powiatu w Lublińcu podjął uchwałę w sprawie przedłużenia powierzenia stanowiska dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych w Lublińcu Pani Joannie Walczak.

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 roku w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 umożliwia organowi prowadzącemu szkołę przedłużenie powierzenia stanowiska dyrektorowi jednostki systemu oświaty.

Decyzja Zarządu Powiatu w powyższej sprawie została podjęta po uzyskaniu pozytywnej opinii Kuratora Oświaty w Częstochowie oraz rady pedagogicznej szkoły. Stanowisko powierzone zostaje na okres kolejnych pięciu lat szkolnych.

Dominika Łupierz

Dominika Łupierz