CZE
Krzysztof Olczyk ponownie będzie pełnił funkcję prezesa Podokręgu Piłki Nożnej

Dnia 5 czerwca br. podczas zebrania klubów piłki nożnej Podokręgu Lubliniec dokonano wyboru prezesa, prezydium i delegatów Związku Piłki Nożnej. Spotkanie było również okazją do podsumowania minionej kadencji.

Wśród zaproszonych znaleźli się m.in. dyrektorzy biura Śląskiego Związku Piłki Nożnej: Henryk Kula i Małgorzata Sędzimir–Pszowska. Przedstawicieli władz wojewódzkich przywitał prezes Podokręgu Lubliniec Krzysztof Olczyk, który w pierwszej części zebrania streścił działania podejmowane przez podokręg w latach 2016/2020.

- Miniona kadencja była bardzo dynamiczna i owocna. Obejmowała m.in. organizację obchodów 30-tej rocznicy powołania Podokręgu w Lublińcu, uroczystości związanej ze stuleciem Śląskiego Związku Piłki Nożnej oraz organizację 26-tego piłkarskiego turnieju sędziów piłki nożnej, który na początku roku po raz pierwszy odbył się w Lublińcu. To również wiele zmian w zakresie szkolenia – kursy dla trenerów, praca z najmłodszymi zawodnikami, niezliczona ilość konsultacji i udział naszych reprezentacji młodzieżowych we wszystkich turniejach organizowanych przez Śląski Związek Piłki Nożnej – mówił prezes Olczyk.

Po przeprowadzeniu głosowania okazało się, że prezesem Podokręgu Lubliniec ponownie został Krzysztof Olczyk, a do składu prezydium weszli: Henryk Gorol, Sebastian Radek, Mirosław Kowalik, Szymon Mlynek, Andrzej Kosytorz, Zygmunt Budzik, Grzegorz Jaśkiewicz i Mirosława Minor.

- Dziękuję za okazane zaufanie i jednomyślny wybór - mówił Krzysztof Olczyk, który od 2011 roku piastuje funkcję prezesa Podokręgu Lubliniec. – Wierzę także, że młodzi ludzie którzy dołączyli do dotychczasowego składu prezydium, wniosą nadzieję na jeszcze bardziej efektowny rozwój piłki nożnej w naszym regionie.

Podczas spotkania dokonano także wyboru pięcioosobowego grona delegatów podokręgu, którzy reprezentować będą organizację w trakcie zjazdu wojewódzkiego. Zostali nimi: Krzysztof Olczyk, Sebastian Radek, Szymon Mlynek, Eugeniusz Mnich i Mirosław Kowalik.

Miłym akcentem zebrania była prezentacja multimedialna związana ze 100-leciem istnienia Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Spotkanie fanów piłki nożnej było okazją do wielu rozmów i wymiany spostrzeżeń przed właśnie rozpoczynającym się sezonem 2020/21.

e304ea-dsc00008_copy.jpg 6b1d51-dsc00144_copy.jpg eb8ed3-dsc00149_copy.jpg
Wtorek 16 czerwca 2020
Facebook Powiat Lubliniecki OfficialRozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoDziałki na sprzedażInternetowa rezerwacja kolejki do Wydziału KomunikacjiZnajdź wydziałBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuPowiatowe Centrum Usług SpołecznychMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoPomoc w walce z koronawirusemE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaTransmisje z sesji Rady Powiatu w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych