CZE
Starosta nagrodził najlepszych uczniów!

Na zakończenie roku szkolnego 2019/2020 Starosta Lubliniecki przyznał za szczególne osiągnięcia - laureatom i finalistom licznych olimpiad przedmiotowych oraz konkursów ogólnopolskich - Nagrody Starosty Lublinieckiego. Otrzymało je 39 uczniów lublinieckich szkół ponadpodstawowych, dla których powiat lubliniecki jest organem prowadzącym. Oprócz nagród przyznano, także stypendia motywacyjne za wyniki w nauce.  W tym roku szkolnym była to rekordowa ilość 388 uczniów, którzy uzyskali średnią ocen minimum 4,75 oraz minimum ocenę dobrą z zachowania.

Tak duże liczby świadczą o bardzo zdolnej, pracowitej oraz ambitnej młodzieży uczęszczającej do naszych szkół i oczywiście o ich nauczycielach, którzy skutecznie wskazują drogę na edukacyjnych ścieżkach. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wtorek 30 czerwca 2020
Facebook Powiat Lubliniecki OfficialRozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoDziałki na sprzedażInternetowa rezerwacja kolejki do Wydziału KomunikacjiZnajdź wydziałBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuPowiatowe Centrum Usług SpołecznychMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoPomoc w walce z koronawirusemE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaTransmisje z sesji Rady Powiatu w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych