Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych

wszystkim wykonującym ten wyjątkowy oraz szlachetny zawód pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za profesjonalną i pełną uznania pracę oraz trud wspierania pacjentów w codziennych zmaganiach z chorobą.

W tym roku Wasze święto ma szczególny charakter, cały świat z wielką determinacją i odwagą walczy z pandemią koronawirusa. To Wy jesteście na pierwszej linii tej walki i jak zawsze z pełnym poświęceniem, dbacie o życie oraz bezpieczeństwo chorych i podopiecznych. Wasze zrozumienie sytuacji - w jakiej znajdują się potrzebujący pomocy - jest wyrazem godnym najwyższego uznania uczuć, które cechować powinny każdego człowieka.

Życzymy dużo zdrowia, nieustającej satysfakcji, wsparcia i dobra płynącego od doceniających Wasz trud i poświęcenie ludzi. Życzymy również odwagi i wytrwałości w tym trudnym dla całego świata czasie.

Wicestarosta
Tadeusz Konina

Rady Powiatu
Krzysztof Olczyk